Aktuálny predaj a zníženie sadzby ECB

Aktuálny predaj a zníženie sadzby ECB

Dlho očakávané zníženie sadzby ECB vnímame ako pozitívny signál smerom k trhu nehnuteľností, ktorý sa od začiatku tohto roka rozbehol. Spôsobil to primárne rast reálnych miezd, znížená inflácia, no taktiež znižovanie hypoték, ktoré odštartovala ešte pred znížením sadzieb ECB najprv 365.bank a neskôr aj Slovenská sporiteľňa

Bývanie je jednou zo základných ľudských potrieb, ochladenie trhu tak bolo skôr odloženou spotrebou ľudí, ktorí otázku bývania skôr či neskôr vyriešiť potrebujú. Predaju sa darí, aj napriek rôznym medializovaným správam, tento pozitívny trend vnímame aj na projekte Central Point. Tu sa nám podarilo od začiatku roka predať pät bytov a cítime, že záujem s blížiacou sa kolaudáciou rastie. 

Tento pozitívny trend sme vnímali už dlhodobo a preto sme sa rozhodli, pre aktualizovanie webu nášho projektu Átrium pod Kamenicou v Stropkove. Okrem prehľadnejšej a modernejšej formy na vás čaká aj nová aktuálna fotodokumentácia. Taktiež sme rozbehli novú kampaň, ktorá predstavuje novinky, ktoré sa v komplexe v minulom období udiali. Novým majiteľom sa podarilo zariadiť si svoje bývanie a otvoriť vlastné prevádzky ako zubná ambulancia či logopédia. Novým priestorom sa tešia aj deti zo Súkromnej základnej umeleckej školy. Verím, že sa kampaň a nový web budú páčiť, pre viac informácii kliknite na webovú stránku projektu.

Ďalšie novinky