Projekt napreduje podľa plánu

Projekt napreduje podľa plánu

Výstavba objektu Central Point Humenné sa preklopila do svojej druhej polovice. Práce pokračujú podľa harmonogramu a na stavbe je dnes možné vidieť takmer všetky remeslá. Na objekte A sa aktuálne okrem nadstavby piateho a šiesteho podlažia, inštalujú výplne otvorov či rozvody sietí. Naopak na objekte B sú výplne otvorov už zrealizované a to vrátane omietok. Budúci týždeň sa začína v bytoch s potermi a veľkým míľnikom bude začiatok prác na severnej fasáde objektu.

Aktuálne predaných 17 bytov a všetky komerčné priestory sú skvelým výsledkom, ktorý sa podarilo dosiahnuť aj napriek tomu, že posledné dva roky si trh zvykal na “nové úrokové” sadzby. S nástupom prác na fasáde objektu B a následne aj A, sa očakáva aj nárast záujmu. Počas leta sa bude intenzita záujemcov o kúpu nového bytu určite zvyšovať.  

“Central Point je najkomplexnejší, ale aj najkrajší projekt, ktorý sme do teraz realizovali. Neuveriteľná architektúra, skvelá lokalita a výhľady na centrum či kopce zároveň sú naozaj neopakovateľné. Budúci majitelia sa určite majú na čo tešiť, ” zhodnotil konateľ spoločnosti Marek Mačuga. Dokončenie a kolaudácia objektu je naplánované na koniec roka 2024.

Ďalšie novinky